به نام پروردگار متعال

این مصاحبه با رعایت کلیه پروتکل های پیشگیرانه در مقابله با ویروس کرونا در فضای بسته و ضدعفونی شده و با رعایت اصول فاصله با مخاطب تولید شده است. ما در تلاش هستیم تا با ادامه تولیدات ویدئویی در این ایام به رسالت و امتداد سیاست های رسانه ای پرداخته و باعث روزآمدی و ارائه تولیدات ویدئویی گرم و غیر آرشیوی باشیم.

مسئولیت کلیه اظهار نظرها و صحبت های میهمانان برنامه صرفاً بر عهده ایشان بوده و این رسانه مسئولیتی را در قبال اشائه آنها بر عهده نخواهد داشت. لذا هرگونه برش و تدوین نسبت به نشست های خبری صرفاً با دیدگاه تولید استاندارد محتوای ویدئویی بوده و هیچگونه تبلیغ یا تأکیدی را نسبت به انتشار آن در بر نخواهد داشت.

  • برای دسترسی  آشنایی بیشتر با میهمان برنامه روی نام ایشان در لینک برجسته زیر کلیک کنید.
  • وب سایت / پیج رسمی میهمان « سعید بامشکی »

در صورتی که خود را در مقام مقابل برای پاسخگویی و یا همجوار و موازی میهمان برنامه برای تکمیل مباحث می دانید دپارتمان بازرگانی مجموعه پذیرای درخواست حضورتان می باشد.

درباره آسیا تی دی سی

جومی با افتخار توانسته بیش از 30 هزار کاربر را در زمینه با ترجمه قالب جوملا، طراحی قالب جوملا، طراحی و ترجمه افزونه جوملا با خود همراه کند که این عزیزان باارزش ترین سرمایه‌های ما هستند که همیشه حامی و پشتوانه ما بوده‌اند.

گروه جومی با حدود ۴ سال فعالیت رسمی در زمینه با ترجمه قالب جوملا ، طراحی و ترجمه افزونه جوملا توانسته است با ارائه بی نقص ترین شیوه ترجمه قالب جوملا ، در ایران پیشرو باشد.